Łukasz Chała - Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

Rozliczenia
Przejdź do treści
OPISY

PODOPIECZNI: Łukasz Chała


Pomoc dla Łukasza !

Łukasz jest absolwentem logistyki. Przez kilka miesięcy pracował w zawodzie, jednak wypadek całkowicie zmienił jego życie. W drodze do pracy 02 stycznia 2015 roku auto Łukasza wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Łukasz doznał ciężkich obrażeń. Doszło do uszkodzenia kręgu i przesunięcia rdzenia kręgowego.
W trakcie operacji wycięcia kręgu i naprostowania rdzenia kręgowego przy pomocy śrub doszło do uszkodzenia strun głosowych. Aktualnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym w Konstancinie Jeziorna, w codziennej walce wspierają go najbliżsi – rodzina oraz przyjaciele, którzy wierzą, że Łukasz porzuci wózek inwalidzki i szybko stanie na nogi! Jednak koszty rehabilitacji i codziennych dojazdów (80km) są bardzo wysokie, dlatego bez wsparcia innych może to być trudne w realizacji.
Łukasz ma dopiero 24 lata i całe życie przed sobą. Najbliżsi są pełni wiary i nadziei w ludzi i dobroć serc.

„Bóg zrobił wystarczająco dużo, by Łukasz przeżył, teraz my- wspólnymi siłami mamy okazje dokonać następnego cudu, aby Łukasz znów był taki jak wszyscy”.
Łukasz jest dobrym człowiekiem – uśmiechnięty, miły, pogodny i niekonfliktowy. Zawsze z szacunkiem odnosił się do ludzi i pozytywnie patrzył w przyszłość! Nigdy nikomu nie odmówił pomocy.  Bez słowa wyciągał pomocną dłoń. A teraz on sam potrzebuje pomocy!

Wszyscy, którzy chcą pomóc Łukaszowi wrócić do pełnej sprawności mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji – koniecznie z opisem „dla Łukasza„.

KONTO FUNDACJI:
„Amber – Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych
ul. Nastrojowa 60
91-496  Łódź
KRS:0000311677
Santander Bank Polska S.A.
NUMER KONTA: 32 1910 1048 2251 0123 2398 0001
OPIS PRZELEWU: Łukasz Chała

lub przekaż 1,5% dla Łukasza


Wróć do spisu treści