Kamil Stadnik

Pomóż Kamilowi przekaż 1% podatku!

kamil stadnik

19 grudnia 2017 roku Kamil, student filologii angielskiej został potrącony na przejściu dla pieszych przez pijanego kierowcę.

W wyniku tego wypadku doznał licznych obrażeń, z których najtragiczniejsze w skutkach było złamanie z przemieszczeniem kręgosłupa w odcinku szyjnym, uszkodzenie rdzenia kręgowego i porażenie czterokończynowe.

W przeciągu dwóch miesięcy od wypadku Kamil przeszedł dwukrotnie stabilizację kręgosłupa i wciąż walczy z niewydolnością oddechową, spowodowaną stłuczeniem płuca.

Pomimo tego nie poddaje się i ma nadzieję, że wróci do zdrowia i będzie mógł się poruszać o własnych siłach.

W lipcu 2018 roku Kamil będzie obchodził 23 urodziny. Bardzo chciałby do tego czasu móc przytulić i pogłaskać mamę po twarzy, wrócić na wymarzone studia, jednak aby to było możliwe potrzebna jest długa, intensywna i kosztowna rehabilitacja.

kamil z mama
kamil po wypadku

Kamil z Mamą
   Kamil po wypadku

Pomóżmy Kamilowi spełnić te marzenia i wrócić do zdrowia przekazując 1% podatku lub wpłacając  dowolna kwotę na konto Fundacji koniecznie z opisem

cel szczegółowy: KAMIL STADNIK

KONTO FUNDACJI:

Amber – Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

ul. Klaretyńska 9

91-117  Łódź

NUMER KONTA: 32 1910 1048 2251 0123 2398 0001

OPIS PRZELEWU: Kamil Stadnik

Prosimy, przekaż nam swój 1% !