Kazimiera Mischker

W dniu 4 grudnia 2014 r. Pani Kazimiera Mischker została potrącona przez samochód osobowy, w wyniku którego doznała wielonarządowego uszkodzenia ciała, min.: złamania odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy, złamania kości krzyżowej , złamania gałęzi kości łonowej i kulszowej, złamania obejmującego klatkę piersiową, złamania podudzia łącznie ze stawem skokowym, urazu cewki moczowej, wstrząśnienia i stłuczenia mózgowia i wiele innych drobniejszych obrażeń ciała. Wymagany sprzęt (łóżko ortopedyczne) oraz dalsze leczenie i rehabilitacja, umożliwiające powrót do pewnej sprawności jest bardzo kosztowne.

zdjecie

Wszyscy, którzy chcą pomóc Pani Kazimierze Mischker stanąć na nogi mogą to zrobić przekazując 1% podatku lub wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji – koniecznie z opisem „Kazimiera Mischker”.

KONTO FUNDACJI:

„Amber – Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych