Podziękowania za 1%

logo amber

Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

SKŁADA WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI ZA DOKONANIE WPŁATY W WYSOKOŚCI 1% OD PAŃSTWA PODATKU

Naszym głównym zadaniem jest niesienie wsparcia poszkodowanym w wypadkach i kolizjach drogowych. Każdego dnia robimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc osobom poszkodowanym, a także przestrzec osoby, które w dalszym ciągu nie są świadome możliwych zagrożeń na drogach. Dlatego w imieniu naszym, ale również w imieniu tych wszystkich, którym pomagamy, proszę raz jeszcze przyjąć serdeczne podziękowania. Przekazane pieniądze wykorzystamy w pełni na naszą działalność statutową. Wszystkie wpłaty dokonane przez Państwa są dla nas ogromnym wsparciem i dowodem na to, że uznajecie Państwo naszą działalność za pożyteczną i skuteczną.

Zarząd Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

Podziękowania za 1%
Prosimy, przekaż nam swój 1% !