amber_fundacja_logo fundacji

Działalność Fundacji wspierają między innymi :

LUCYNA CYPERLING
Kanclerz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi. Członek Rady Nadzorczej Fundacji „Amber”

prof. JERZY LESZCZYŃSKI
Prawnik. Pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Członek Rady Programowej Fundacji „Amber”.

dr n. med. MAREK KMIECIAK
Wybitny polski ortopeda. Ordynator Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi. Członek Rady Programowej Fundacji „Amber”.

MACIEJ WISŁAWSKI
Najbardziej utytułowany polski pilot rajdowy. Znany dziennikarz motoryzacyjny, populatyzator zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Członek Rady Programowej Fundacji „Amber”.

MONIKA KALINOWSKA
Znana dziennikarka telewizyjna i prasowa, zdobywczyni tytułu „Łodzianka Roku 1995. Członek Rady Programowej Fundacji „Amber”.

dr DOROTA MERECZ
Psycholog – psychoterapeuta. W ramach działalności w Fundacji „Amber” świadczy bezpłatną pomocy psychologiczną osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, oraz członkom ich rodzin.

PAWEŁ LACHOWICZ
Niestrudzony propagator turystyki motorowej. Członek Zarządu „Gold Wing Club of Poland” (Narodowego Klubu Hondy GoldWing w Polsce). Redaktor naczelny pisma motocyklowego „Złote Skrzydło”. Członek Rady Programowej Fundacji „Amber”.

Wspierają nas także firmy :

Wiedzą i doświadczeniem dzielą się z nami :

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i partnerom Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

oponeo

bank-muzyki