Wnioski o wsparcie

Pomagamy ofiarom wypadków drogowych oraz ich rodzinom. Dzięki dobrowolnym dotacjom od ludzi dobrej woli, pomagamy z zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, udzielmy pomocy psychologicznej i prawnej. Duży nacisk kładziemy także na prewencję.                                                                                                                                                                                                                           Funkcjonujemy dla Was i dzięki Wam! Można nas wspierać finansowo poprzez przekazanie jednego procenta swojego rozliczenia PIT lub poprzez dobrowolną wpłatę na nasze konto. Każda złotówka się liczy!

typewriter-801921_1920

WNIOSEK

Wniosek o udzielenie pomocy

Podpisany wniosek prosimy przesłać pocztą na adres Fundacji:

AMBER Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych
91-117 Łódź, ul. Klaretyńska 9

POBIERZ WNIOSEK: Kliknij tutaj!

Wniosek o udostępnienie i prowadzenie subkonta

Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych daje możliwość wyodrębnienia z Konta Bankowego Fundacji – subkonta, celem gromadzenia środków pieniężnych  (środki z 1% bądź z darowizn) przeznaczonych na pomoc w leczeniu i rehabilitacji.

POBIERZ WNIOSEK: Kliknij tutaj!

Darowizny na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych możecie Państwo przekazywać na konto

Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber
ul. Klaretyńska 9, 91- 117 Łódź