Opublikowane według Dziennik Łódzki w Wydarzenia · niedziela 30 Mar 2014
Tags: AkcjaFundacjaPomocyOfiaromWypadkówJedenprocentPiknikbezpieczeństwaPiknik„Bezpiecznizawszewidocznipomoc
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, wolontariuszom i sympatykom naszej Fundacji za wspólną zabawę podczas niedzielnego wydarzenia!

Piknik „Bezpieczni – zawsze widoczni”
W tym miejscu szczególnie chcielibyśmy podziękować :
  • Wolontariuszom Polskiego Czerwonego Krzyża z Łodzi za atmosferę i pomoc przy organizacji pokazów z udzielania pierwszej pomocy.
  • Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, w szczególności Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Straży Pożarnej Nr 2 za profesjonalnie przeprowadzoną akcję ratunkową z zastosowaniem niezbędnego sprzętu, służącego do uwolnienia osób zakleszczonych we wraku.
  • Komendzie Miejskiej Policji za udostępnienie wozu profilaktycznego, prezentację wyposażenia oraz możliwość przeprowadzenia badań alkomatem.
  • Urzędowi Miasta oraz I Urzędowi Skarbowemu Łódź – Bałuty za udostępnienie placu przy ul. Zachodniej 47.
  • Firmie Exmet za udostępnienie wraku pojazdu, niezbędnego do przeprowadzenia akcji.

Dziękujemy za zaangażowanie w zorganizowaniu Pikniku „Bezpieczni – zawsze widoczni” oraz niezwykle przychylne przyjęcie organizowanej przez nas akcji i entuzjastyczne komentarze.

Więcej informacji o Naszej akcji :