Grzegorz Aleksandrzak - Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

PODOPIECZNI: Grzegorz Aleksandrzak

Pomoc dla Grzegorza

To miał być dzień jak każdy inny – jednak o godzinie 14.00 zmieniło się wszystko!

Dnia 27. 07. 2016 r. Grześ brał udział w wypadku drogowym. W wyniku uderzenia doznał ciężkiego urazu czaszkowo – mózgowego, złamania podstawy czaszki, wielokrotnego złamania twarzoczaszki, złamania obojczyka oraz głębokiej rany kutej uda.

Jak widać na zdjęciu Grześ bardzo kocha wszystkie zwierzęta. Ma psa, kota i jeżyka, którego jak był w domu to regularnie dokarmiał. Stefan, to jeż dziki, który codziennie wieczorem przychodzi pod dom i czeka na jedzenie od Grzesia.
Grześ jest radosnym, pogodnym i pełnym energii chłopcem. Jak każde dziecko w jego wieku chciałby się bawić, biegać, jeździć na rowerze, grać w piłkę z kolegami i chodzić do szkoły. Jednak, by móc odzyskać sprawność potrzebuję długotrwałej i intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna.

Wszyscy, którzy chcą pomóc Grzesiowi mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji lub przekazując 1,5% podatku  – koniecznie z opisem : Cel szczegółowy : Grzegorz Aleksandrzak

Pierwsze zdjęcie zrobione, gdy Grześ był bez kontaktu logicznego, karmiony był jeszcze sondą i nie chodził

Dzięki wsparciu osób o dobrym sercu Grześ wraca do formy. Stąd nasz apel do wszystkich, których dotknęła tragedia i niepełnosprawność aby nigdy się nie poddawali!

Drugie zdjęcie zostało zrobione miesiąc temu, jak Grześ zaliczył bieg dla WOŚP

KONTO FUNDACJI:
ul. Nastrojowa 60