Kamil Stadnik - Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

PODOPIECZNI: Kamil Stadnik

Pomoc dla Pana Kamila

Pomóż Kamilowi przekaż 1,5% podatku!

19 grudnia 2017 roku Kamil, student filologii angielskiej został potrącony na przejściu dla pieszych przez pijanego kierowcę.

W wyniku tego wypadku doznał licznych obrażeń, z których najtragiczniejsze w skutkach było złamanie z przemieszczeniem kręgosłupa w odcinku szyjnym, uszkodzenie rdzenia kręgowego i porażenie czterokończynowe.

W przeciągu dwóch miesięcy od wypadku Kamil przeszedł dwukrotnie stabilizację kręgosłupa i wciąż walczy z niewydolnością oddechową, spowodowaną stłuczeniem płuca.
Pomimo tego nie poddaje się i ma nadzieję, że wróci do zdrowia i będzie mógł się poruszać o własnych siłach.
W lipcu 2018 roku Kamil będzie obchodził 23 urodziny. Bardzo chciałby do tego czasu móc przytulić i pogłaskać mamę po twarzy, wrócić na wymarzone studia, jednak aby to było możliwe potrzebna jest długa, intensywna i kosztowna rehabilitacja.

Kamil z Mamą Kamil po wypadku

Pomóżmy Kamilowi spełnić te marzenia i wrócić do zdrowia przekazując 1,5% podatku lub wpłacając  dowolną kwotę na konto Fundacji koniecznie z opisem

cel szczegółowy: KAMIL STADNIK

KONTO FUNDACJI: