Mirosław Kacprzak - Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

PODOPIECZNI: Mirosław Kacprzak

Pomoc dla Pana Mirosława

Mając 24 lata, kiedy cały świat stoi przed Tobą otworem, Ja doznałem największej porażki życiowej”. Dzień 31.07.2000 r. diametralnie zmienił moje życie (…).

Zostałem potrącony przez nadjeżdżający pojazd, skutkiem czego doznałem ciężkich obrażeń: urazu głowy ze wstrząśnieniem i stłuczeniem mózgu, krwawienia podtwardówkowego, złamania wieloodłamowego podudzia lewego. Zapadła decyzja o amputacji bardzo uszkodzonej kończyny dolnej.

Podjąłem niezbędną rehabilitację i poruszam się za pomocą protezy. Upływający czas sprawia jednak, że konieczna jest jej wymiana, co generuje koszty wykraczające poza moje możliwości finansowe”

Wszyscy, którzy zechcą mi pomóc mogą to uczynić przekazując 1,5% podatku lub wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji z opisem – Cel szczegółowy : „Mirosław Kacprzak”

Za każdą przekazaną złotówkę serdecznie Dziękuję !

KONTO FUNDACJI:
ul. Nastrojowa 60