Oktawia Brauer - Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

PODOPIECZNI: Oktawia Brauer

Pomoc dla Pani Oktawii

Pomóż Oktawii przekaż 1,5% podatku!

Oktawia Brauer ma 17 lat, jest uczennicą I klasy Technikum Ekonomicznego w Przemystce k/ Radziejowa. Czwartego stycznia w drodze do szkoły została potrącona na przejściu dla pieszych. Wskutek tego wypadku doznała połamania obu nóg z otwartym złamaniem lewej kości piszczelowej, złamania żeber, prawego obojczyka, pęknięcia nerki, doznała urazowej odmy brzusznej, pęknięcia miednicy oraz ciężkiego urazu głowy, w wyniku którego wystąpił krwiak mózgu.

Oktawia została w szpitalu wprowadzona w stan śpiączki farmaceutycznej, z której się nie wybudziła. Obecnie – od 22 lutego 2016r. przebywa w Warszawskiej klinice „Budzik”,
a przebieg dotychczasowej rehabilitacji daje nadzieje na wybudzenie ze śpiączki.

KONTO FUNDACJI:
ul. Nastrojowa 60