Paweł Szczepanik - Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

Rozliczenia
Przejdź do treści
OPISY

PODOPIECZNI: Paweł Szczepanik


Pomoc dla Pana Pawła

Nazywam się Paweł Szczepanik. W marcu 2015 roku miałem wypadek samochodowy, w wyniku którego doznałem wielu obrażeń i teraz wymagam intensywnej rehabilitacji. Dużo już osiągnąłem – zacząłem mówić i poruszać się na wózku. Moim marzeniem jest osiągnąć pełną sprawność i znowu mieć szansę stanąć na nogi o własnych siłach. Wierzę, że mam szansę być samodzielnym, jak przed wypadkiem i aktywnie spędzać czas z córeczką Zuzą (2 latka i 7 miesięcy) oraz kochającą żoną! Jednak, by móc odzyskać sprawność potrzebuję długotrwałej i intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna, a moje środki finansowe są niewystarczające.
Zwracam się z serdeczną prośbą o przekazanie 1% na dalszą rehabilitację, która pomoże mi wrócić do sprawności. Będę wdzięczny za każdą małą złotówkę i obiecuję, że dam z siebie wszystko w walce o jak największą samodzielność!


Wszyscy, którzy chcą pomóc Pawłowi mogą to zrobić przekazując 1,5% podatku lub wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji – koniecznie z opisem „Paweł Szczepanik”
KONTO FUNDACJI:
„Amber – Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych
ul. Nastrojowa 60
91-496  Łódź
KRS:0000311677
Santander Bank Polska S.A.
NUMER KONTA: 32 1910 1048 2251 0123 2398 0001
OPIS PRZELEWU: Paweł Szczepanik

lub przekaż 1,5% dla PawłaWróć do spisu treści