Radosław Żak - Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

Rozliczenia
Przejdź do treści
OPISY

PODOPIECZNI: Radosław Żak


Pomoc dla Pana Radosława

Radosław uległ ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu w miejscu swojej pracy.

Kierujący samochodem osobowym, z niewyjaśnionych do dziś przyczyn, wypadł z drogi uderzając w ogrodzenie
i koparkę, przygniatając naszego podopiecznego i miażdżąc mu oba podudzia.

Ze wstępnych informacji po pierwszym zabiegu operacyjnym poinformowano rodzinę, że nogi poniżej kolan mogą zostać amputowane.
Na szczęście, po kilkudniowej obserwacji, lekarze zdecydowali się o podjęciu próby uratowania kończyn. Zrobili wszystko co w ich mocy.

Podczas dwóch zabiegów poskładali kości. Jednak naszego podopiecznego czeka kolejna operacja aby uzupełnić ubytki kostne które powstały na wskutek złamań.
     Proces zrostu zespolonych kości będzie wielomiesięczny. Lekarze określili skalę odniesionych obrażeń na otwarte, wieloodłamowe złamania obu podudzi typu III w. g. Gustilo - Andersona. Każdy kolejny dzień to walka, o to by móc samodzielnie chodzić w przyszłości.
Jednak, by proces leczenia i rehabilitacji mógł przebiegać prawidłowo i bez opóźnień niezbędne są środki finansowe na dalszą rehabilitację.

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą na przekazywanie 1,5% podatku dla Radosława co pomoże w jego dalszym powrocie do zdrowia.”
                       
     Wszyscy, którzy zechcą mi pomóc mogą to uczynić przekazując 1,5% podatku lub wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji z opisem – Cel szczegółowy : „Radosław Żak”


KONTO FUNDACJI:
„Amber – Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych
ul. Nastrojowa 60, 91-496 Łódź
KRS:0000311677
Santander Bank Polska S.A.
NUMER KONTA: 32 1910 1048 2251 0123 2398 0001
OPIS PRZELEWU: Radosław Żak

lub przekaż 1,5% dla RadosławaWróć do spisu treści